30 ÉVES A SZIVÁRVÁNY
Alsóboldogfalva,
Rézi Emőke rajza
Aranyosrákos
Balavásár,
II. osztály
Beszterce,
A. Muresanu Főgimnázium,
I. B osztály
Beszterce,
Tulipán csoport
Biharfelégyháza,
Balog Tibor rajza
Brassó,
8-as Iskola,
II. E osztály
Brassó,
8-as Iskola,
I. D osztály
Brassó,
Áprily Lajos óvoda,
Csipike csoport
Brassó,
Áprily Lajos Főgimnázium,
I. A osztály
Csanálos,
II. osztály
Csíkarcfalva,
Lönhárd Tamás rajza
Csíkmenaság,
Bándi Kinga rajza
Csíkszentdomokos,
Márton Áron iskola,
II. B osztály
Csíkszereda,
6-os Óvoda
Csíkszereda,
Adorján Előd rajza
Csíkszereda,
Aranyalma Óvoda
Csíkszereda,
Blága Eszter rajza
Csíkszereda,
Cimbora Napköziotthon,
Micimackó csoport
Csíkszereda,
Cimbora Napköziotthon,
Micimackó csoport
Csíkszereda,
Kisherceg Napközi
Csíkszereda,
Kisherceg Napkozi,
kiscsoport
Csíkszereda,
Kisherceg Napközi,
nagycsoport
Csíkszereda,
Napraforgó Napközi,
kiscsoport
Csíkszereda,
Napsugár napközi,
Napraforgó csoport
Csomaköz,
II. osztály
Dicsőszentmárton,
II. C osztály
Dicsőszentmárton,
I. SbS osztály
Dicsőszentmárton,
I. SbS osztály
Élesdi óvoda
Élesd,
Bordás Kristóf rajza
Érsemjén,
Kazinczy Ferenc Iskola
Egri,
I. osztály
Fenyédi óvoda
Gyergyóalfalu,
2-es óvoda
Gyergyóremete,
I. B osztály
Gyergyószentmiklós,
Csillagszem Napközi
Gyergyószentmiklós,
Fogarassy Mihály Iskola, II. C osztály
Gyergyószentmiklós,
Fogarassy Mihály Iskola, I. A osztály
Gyergyószentmiklós,
Deák Beáta rajza
Kecskemét,
Nagy Henrietta rajza
Kézdikővár,
I. osztály
Kézdiszentkereszt
Kisperegi óvoda
Kolozsvár,
56-os napközi
Kolozsvár,
Aschiuta2 óvoda,
Kispajtások csoportja
Kolozsvár,
Bambi Óvoda,
Mókusok csoportja
Kolozsvár,
Csemete Óvoda
Kolozsvár,
Csemete Óvoda,
Cinegék csoportja
Kolozsvár,
Csemete Óvoda,
Kukacok csoportja
Kolozsvár,
Csemete Óvoda,
Pillangók csoportja
Kolozsvár,
Gyermekvilág Óvoda
Kolozsvár,
Hársillatú Óvoda,
Méhecske csoport
Kolozsvár,
Kis Tisztás Óvoda
Kolozsvár,
Kovács Panna rajza
Kolozsvár,
Lupescu Zsófia rajza
Kolozsvár,
Montessori óvoda
Kolozsvár,
Napsugár Óvoda
Kolozsvár,
Voinicel 2 Óvoda,
Hangya csoport
Kovászna,
Bende Tímea Ivett rajza
Krasznai óvoda,
Napsugár csoport
Lemhény,
2-es óvoda
Mákófalva
Málnási óvoda
Magyarlapádi óvoda,
Köllő Roberta rajza
Magyarlapádi óvoda,
Szilágyi-Székely Zsófia rajza
Magyarlapádi óvoda,
Szivárványsapkás Törpék
Magyarvalkó
Magyarvalkó
Magyarvistai óvoda
Magyarvistai óvoda
Magyarvistai iskola
Maksai óvoda
Margitta
Margitta
Margitta
Margitta
Marosludas,
Albert Enikő rajza
Marosludas
Marosszentgyörgy,
I. D osztály
Marosszentgyörgy,
II. C osztály
Marosvásárhely,
9-es óvoda
Marosvásárhely,
Al. I. Cuza Gimnázium,
II. E osztály
Marosvásárhely,
Bãlcescu Iskola,
II. C osztály
Marosvásárhely,
Bolyai Farkas líceum,
I. osztály,
Bíró Sára Gyopár rajza
Marosvásárhely,
Köble Nóra rajza
Marosvásárhely,
Európa Gimnázium,
I. E osztály
Marosvásárhely,
G. Coșbuc gimnázium,
Pitypang csoport
Marosvásárhely,
Göcsi Szabolcs Norbert rajza
Marosvásárhely,
L. Rebreanu Iskola,
II. E osztály
Marosvásárhely,
L. Rebreanu Iskola,
II. E osztály
Marosvásárhely,
Művészeti Líceum,
I. B osztály
Marosvásárhely,
3-as óvoda,
Csillag csoport
Marosvécs
Marosvécs
Medgyes
Medgyes,
Guib Helene Maria rajza
Mezőfény,
II. osztály
Mezőfény,
I. osztály
Mezőfényi óvoda
Mezőpetri
Mezőpetri
Nagybánya,
N. Iorga Iskola,
II. C osztály
Nagybánya,
N. Iorga Iskola,
II. F osztály
Nagyvárad,
9-es Iskola,
II. B osztály
Nagyvárad,
A. Muresanu iskola,
I. D osztály
Nagyvárad,
D. Cantemir Iskola,
II. D osztály
Nagyvárad,
Szent László Gimnázium,
I. B osztály
Nagyvárad,
Szent László Római Katolikus óvoda
Nagyvárad,
Szent László Római Katolikus Óvoda kiscsoportja
Négyfalu,
Moroianu iskola
Négyfalu,
Moroianu iskola,
III. C osztály
Négyfalu,
Moroianu iskola,
IV. C osztály
Négyfalu,
Moroianu iskola,
I. C osztály
Ópécska
Ópécska
Sepsiszentgyörgy,
Ady Endre Iskola,
I. B osztály
Sepsiszentgyörgy,
Benedek Elek napközi
Sepsiszentgyörgy,
Váradi József iskola,
II. E osztály
Sepsiszentgyörgy,
Váradi József iskola,
I. E osztály
Sepsiszentgyörgyi,
Csipike Napközi,
nagycsoport
Siménfalva,
II. osztály
Siménfalva,
I. osztály,
Pálfi Anita rajza
Szászrégen,
3-as óvoda
Szászrégen,
4-es Napközi
Szászrégen,
Antal Csilla Éva rajza
Szászrégen,
Augustin Maior Állami Gimnázium
Szászrégen,
Ercse Melinda rajza
Szatmárnémeti,
Árva Bethlen Kata Református Óvoda
Szatmárnémeti,
Bãlcescu-Petőfi Iskola,
I. C osztály
Szatmárnémeti,
Volfer Vanessa rajza
Szatmárnémeti,
Hám János Iskolaközpont,
I. osztály
Szatmárnémeti,
Pink Jenifer rajza
Szék
Szék
Székelykakasdi óvoda
Székelykeresztúr,
Napsugár Napközi,
Gyöngyvirág csoport
Székelykeresztúr,
Napsugár Napközi,
Harangvirág csoport
Székelykeresztúr,
Napsugár Napközi,
Pipacsok csoportja
Székelykeresztúr,
Napsugár Napközi,
Tulipán csoport
Székelykeresztúr,
Táncos Dorottya rajza
Székelyszenterzsébet
Székelyudvarhely,
Benedek Elek Líceum,
I. Sbs. osztály
Székelyudvarhely,
Benedek Elek líceum, II. SbS osztály
Székelyudvarhely,
Benedek Elek líceum,
I. SbS osztály
Székelyudvarhely,
Bethlen Gábor Iskola,
II. A osztály
Székelyudvarhely,
Csillagvár Napközi,
Mesevilág csoport
Székelyudvarhely,
Eszterlánc Napközi,
Csibe csoport
Székelyudvarhely,
Jakab Anita rajza
Székelyudvarhely,
Napsugár Napközi,
Református csoport
Székelyudvarhely,
Napsugár napközi,
Napraforgó és Margaretta csoport
Szentegyháza,
3-as óvoda
Szentegyháza,
3-as óvoda
Szentegyháza,
3-as óvoda
Szentegyháza,
Mihály Éva rajza
Szentkatolna,
I osztály
Szilágynagyfalu,
I. B osztály
Szilágynagyfalu,
I. B osztály,
Szabó Antónia rajza
Szilágyperecsen
Szilágysámson
Szilágysámson
Szilágysomlyó,
II. A osztály
Szilágysomlyó,
II. B osztály
Szilágysomlyó,
Nagy Krisztina rajza
Torda,
I. osztály
Torda,
Gesztenyetisztás Óvoda
Torda,
Jósika Miklós Elméleti Líceum,
V. osztály
Harasztos
Harasztos
Vajdahunyad,
Kovács Henike rajza
Vizakna
Zetelaka,
I. B osztály
Zilah,
Avram Iancu Iskola,
I. B osztály
Zimándujfalu,
III-IV osztály
 
www.napsugar.ro

50 éves a Napsugár

30 éves a Szivárvány

© Napsugár Kiadó, Kolozsvár, 2010–2019